Jak vyčistit kuchyni přesně za 15 minut?Pokud vás někdy přepadla myšlenka na úklid kuchyně, máme pro vás dobrou zprávu!

V tomto příspěvku na blogu vám ukážeme, jak vyčistit kuchyň důkladně, ale rychle – přesně za 15 minut. Ano, čtete správně. S účinnými strategiemi a průvodcem krok za krokem už nebude úklid kuchyně žádná práce. Takže, pojďme se ponořit a během okamžiku rozzářit kuchyni!

Jak rychle vyčistit kuchyň?

Je víkend, kdo má čas na úklid? Raději grilujeme. Pojďme uklidit kuchyň za 15 minut!

Začněte se správnou přípravou (2 minuty)

První věc, kterou musíte udělat, je připravit vše na dobrý úklid.

Dalším přípravným krokem je shromáždění všech čisticích prostředků, které budete potřebovat: spreje na pracovní desku a dezinfekční prostředky, pár utěrek z mikrovlákna a vysavač. Vysavač Dyson Cyclone V10 je pro tento úkol dokonalým nástrojem. Ještě lepší — nebudete se muset ujistit, že je stále poblíž elektrická zásuvka. Je bezdrátový, což znamená, že může jít kamkoli

Nastavení mýdlového dřezu (1 minuta)

Dalším krokem je naplnění umyvadla. Spusťte horkou vodu, nastříkejte do ní saponát a vhoďte špinavé nádobí nebo cokoliv jiného, ​​co by mohlo potřebovat namáčet. Při přechodu k dalšímu kroku můžete nechat tekoucí vodu.

Přesunout do lednice (2 minuty)

Vyhoďte vše, co se pokazilo, a vnitřek protřete povrchovým sprejem a hadříkem z mikrovlákna. V závislosti na tom, kolik práce vyžaduje vaše chladnička a velikosti vašeho dřezu, nezapomeňte vypnout vodu ve dřezu v polovině čištění chladničky nebo na konci.

Prach shora dolů (1 minuta)

Když utíráte prach v kuchyni, budete chtít začít vysoko (vzpomeňte si na horní části skříněk), pak se propracujte dolů skrz dvířka horních skříněk, pracovní desky a podlahy spodních skříněk.

S tradičními prachovými zařízeními skončíte se stopou drobků a prachu, která vás bude následovat až na podlahu, ale vynikající sání vysavače Dyson Cyclone V10 všechny tyto nesmysly eliminuje. Snadno se promění v ruční zařízení a dokáže se dostat do prostor tak, jak to jiné vysavače prostě nedokážou.

Tackle the Dishes (2 minuty)

Nyní zpět k nádobí. Vše by již mělo být správně namočené, takže můžete vše rychle a snadno vydrhnout nebo opláchnout a naplnit myčku. Vypusťte dřez a máte hotovo.

Čištění a dezinfekce povrchů (3 minuty)

Nyní, když jsou vaše povrchy zaprášené a dřez prázdný, vyčistěte a vydezinfikujte. Nastříkejte na vše celoplošný sprej a pro dosažení nejlepšího výsledku to otřete hadříkem z mikrovlákna. Nezapomeňte sklouznout přes varnou desku a dostat se také do mikrovlnné trouby.

Vysajte podlahu (1 minuta)

Jakmile je vše nad podlahou dokončeno, je čas vrátit podtlak. Nejen, že ergonomický design Dyson usnadňuje použití, ale jeho filtrační systém HEPA skutečně čistí vzduch, když jej používáte, takže vaše podlahy i vzduch jsou čistší, než kdy byly. Trvá asi 1 minutu

Uspořádejte nepořádek (2 minuty)

Jedním z posledních kroků je věnovat čas tomu, abyste vše vrátili na své místo. Pokud máte koberec, rychle jej také vysajte. Čistící hlava vysavače Dyson Cyclone V10 s točivým momentem jej zanechá stejně čistý jako podlaha pod ním, takže vám zbyde spousta času, abyste se ujistili, že je toustovač přesně tam, kde ho máte rádi.

Vynést koš (1 minuta)

V neposlední řadě je pro úklid vaší kuchyně nezbytný čerstvý odpadkový koš. Vytáhněte tašku z koše, zatáhněte za stahovací šňůry a vyhoďte ji. I zde se hodí vysavač Dyson Cyclone V10.

Poblahopřát si (0 minut)

Poplácejte se po zádech za dobře odvedenou práci. Radost z kuchyně, která působí jako nová.