Žebříčky knihJste milovníci knih nebo si alespoň jednou za čas rádi přečtete nějakou knížku? Pokud však nevíte, po jakém titulu nebo autorovi sáhnout, mohou vám být nápomocni žebříčky knih. Najdete v něm nejlépe hodnocené knihy mezi čtenáři, nejoblíbenější knihy, novinky, ale bohužel třeba i z druhého konce knihy nejhůře hodnocené.

Nejlépe hodnocené knihy

Pokud se chcete inspirovat výběrem knih podle jejich nejlepšího hodnocení, vybírejte právě v tomto žebříčku knih. Knihy hodnotí samotní čtenáři, můžete si přečíst jejich recenze a objevit tak třeba i nové tituly nebo klasiku, která se k vám ještě nedostala. V žebříčku se nachází tvorba českých i zahraničních autorů. Světem knih projdete i napříč žánry. Projděte si nejlépe hodnocené knihy. Žebříček je pravidelně aktualizovaný, můžete jej tedy sledovat průběžně.

Nejoblíbenější knihy

V žebříčku nejoblíbenějších knih najdete oblíbené tituly čtenářů. Jsou totiž knihy, ke kterým se čtenáři rádi vracejí a stanou se tak jejich oblíbenými. I tento žebříček obsahuje tituly napříč různými žánry, české i zahraniční autory, zvolte si proto také vhodný filtr. Objevte, zda jsou vaše nejoblíbenější knihy také v žebříčku. V databázi jsou tisíce knih, proto vám jejich procházení usnadní doporučení od čtenářů nebo filtrování.

Z druhého konce žebříčku knih

Na poslední příčky hodnocení čtenářů se dostaly i tituly knih, které jsou hodnoceny jako nejhorší. Každý čtenář je jiný, jeden je náročný, druhý zase hledá relax a tedy oddechovou knihu. Může se tak stát, že i knihy obsazující poslední příčky hodnotícího žebříčku, si mohou získat vaši pozornost.

Inspiraci ve velké databázi knih najdete na webu ČBDB, obsahuje abecední řazení knih, pokročilé vyhledávání například podle názvu knihy, kategorie i jazyka.