Praha 5 nabízí vhodné prostředí pro kariéru i rodinný životHledáte své první bydlení? Chtěli byste také investovat do nemovitostí? Jedna z velmi zajímavých příležitostí se otevírá v páté z pražských čtvrtí. Mít dobré zázemí, to je jeden z důležitých předpokladů pro životní klid.

Naše hlavní město nabízí vlastně úplně vše, co byste našli i v západoevropských centrech a snese velmi přísná kritéria. Najdete v něm zelené parky a údolí, stejně jako výbornou občanskou vybavenost. Velkým plusem je také dopravní obslužnost, protože MHD jezdí v pravidelných intervalech a na metro se můžete dostat za krátkou chvíli. Zbývá už jen jedno, vybrat si svůj nový byt.

Procházka do Prokopského údolí

Pokud se chcete kochat okolní přírodou, jistě vás potom potěší, že Prokopské údolí je v docházkové vzdálenosti. Odpoledne po práci tak můžete trávit v obklopení městské zeleně, a přitom být na dohled centru všeho dění. Byty Nad skálou Barrandov jsou totiž situovány do lokality, kde je vše, co potřebujete ke svému každodennímu životu.

Bazén, kavárna, restaurace nebo další zázemí pro sport a volný čas jsou opravdu blízko, k cestě do centra naší metropole vám stačí jen deset minut. Je to velmi praktické, protože markety jsou doslova za dveřmi a městská zeleň je vzdálená jen dalších pár kroků. Z jakých dispozic si lze vlastně vybírat?

Pestrý výběr je zárukou úspěchu

Pokud máte rádi klidné posezení, jistě vás potom potěší, že máte na výběr z prostorné terasy nebo balkonu. Nabízí se například dispozice 1+kk, kde je 38 metrů čtverečních životního prostoru nebo mnohem větší 4+kk, kde už najdete více než sto metrů čtverečních pro početnější rodinu. Záleží na mnoha okolnostech a také budoucích plánech. Vše je naprosto otevřené, navíc platí, že investice do nemovitostí je vždy dlouhodobá. Stále jsou k dispozici desítky příležitostí a je tedy z čeho vybírat.