Nedaří se vám vyčistit sedačky svépomocí? Obraťte se na profesionályCo se zašlými nebo zašpiněnými sedačkami, které nejdou vyčistit? Nevyhazujte je, ale oslovte profesionály. SIMONITA nabízí profesionální čištění sedaček Brno a okolí, zaměřené na odstranění nečistot, prachu, alergenů a skvrn. Jejich služby jsou určeny k zachování estetického vzhledu a hygieny čalouněného nábytku, což je důležité pro zdravé a pohodlné prostředí doma i v kanceláři.

Proces čištění zahrnuje několik kroků:

Suché vysávání – Odstranění volných nečistot, prachu a zvířecích chlupů.

Aplikace předstřiku a jeho zapracování – Použití speciálních čisticích prostředků vhodných pro látku sedačky.

Odstraňování skvrn – Ošetření viditelných skvrn vhodnými odstraňovači.

Extrakce a oplachování – Použití výkonného extrakčního systému k odstranění nečistot bez zbytků chemikálií.

Úprava vláken – Jemné čištění a úprava vláken, aby se předešlo poškození.

Schnutí – Použití správného množství vody a zajištění rychlého schnutí.

SIMONITA se pyšní tím, že používá certifikované čisticí prostředky, které jsou bezpečné pro rodiny, domácí mazlíčky a životní prostředí. Dále nabízejí volitelnou impregnaci, která prodlužuje čistotu čalounění až o šest měsíců, a poskytují profesionální poradenství ohledně údržby nábytku.

Vyčistí nejen sedačky, ale i koberce

Společnost Simonita nabízí i profesionální čištění koberců v Brně a okolí. Specializují se na odstranění nečistot, skvrn a zápachů z různých typů koberců. Používají certifikované čisticí prostředky, které jsou bezpečné pro rodinu, domácí mazlíčky a životní prostředí. Jestliže nejste spokojení se stavem vašich koberců, je nejvyšší čas je řádně hloubkově vyčistit, aby z nich zmizela usazená špína, bakterie, zápach a nejrůznější alergeny. Firma zákazníkům nabízí flexibilní termíny, pojištění odpovědnosti a odborné poradenství. Pro více informací nebo objednání služeb můžete navštívit jejich webovou stránku simonita.cz.