Hledáte originální dekorace do vašeho interiéru? Pak to mohou být třeba mechové obrazyZvolíte-li si vhodné dekorace, zkrášlíte a zútulníte jakýkoli interiér. Pokud přemýšlíte nad tím, že si do interiéru pořídíte originální dekoraci, která bude vyrobená v přírodním stylu, pak to mohou být třeba mechové obrazy.

Jak se vyrábějí mechové obrazy?

Vytvářejí se ze stabilizovaného mechu. Přírodní mech se mumifikuje. K tomu se využívá speciální patentovaná technika, při níž se voda, kterou mech obsahuje, nahradí speciálním biologicky rozložitelným konzervačním přípravkem, který je šetrný k životnímu prostředí. Díky tomu si mech zachová svůj přirozený vzhled i barvu po velmi dlouhý čas. Životnost takto vyrobených obrazů se pohybuje kolem deseti let. Záleží však na podmínkách, ve kterých je mechový obraz umístěný.

Jaké výhody nabízí mechový obraz v interiéru?

Tento dekorativní prvek vnese do každého interiéru kousek přírody a pocit spojení s ní. Každý mechový obraz představuje jedinečný umělecký kousek. Nikdy nenajdete dva stejné. Obrazy se vyrábějí z různých druhů i barev mechu, vyberete si takový, který bude dokonale do vašeho interiéru zapadat. Přírodní vzhled dodá každému prostředí harmonii a svěží nádech. Velkou výhodou je fakt, že se o mechový obraz nemusíte nijak starat. Není potřeba jej zalévat ani hnojit.

Matouš Hydroponie – mechové obrazy pro vás

Firma Matouš Hydroponie, s.r.o. používá pro pěstování rostlin v interiéru moderní technologie. Chcete-li ozelenit interiér, připraví vám návrh a zajistí realizaci zakázky. V nabídce naleznete nádoby s vysazenými rostlinami. Poskytuje kompletní servis a samozřejmostí jsou také služby spojené s poradenstvím. Proč právě hydroponie? Jedná se o velmi moderní a oblíbený způsob pěstování okrasných rostlin. Nevyužívá se však zemina, ale živný roztok bez jakéhokoli substrátu. Tento způsob pěstování rostlin je vysoce hygienický a dá se využít ve veřejných prostorách, bankách hotelech nebo třeba ve zdravotnických zařízeních.