Jak vybrat spolehlivého dodavatele elektřiny v Chomutově – co byste při jeho výběru měli vzít v úvahuPokud nejste spokojeni s cenami nebo službami vašeho současného korporátního dodavatele elektřiny, nemusíte ztrácet hlavu. Od roku 2006 jsou totiž všechny domácnosti, firmy a obce oprávněny si vybrat dodavatele sami. Poradíme vám, jak při jeho výběru postupovat.

Výhod, které regionální dodavatelé elektřiny nabízí je hned několik. V prvé řadě to mohou být nižší ceny a kvalitnější produkty šité na míru potřebám zákazníků daného regionu. Ovšem samotná cena by neměla být hlavním kritériem výběru, neméně důležitá je totiž také kvalita zákaznického servisu. Spolehlivý regionální poskytovatel elektřiny Chomutov má osobní přístup a díky místní přítomnosti je schopen rychlejší reakce na případné potíže nebo dotazy.

Porovnejte nabídky různých dodavatelů

Dodavatelů elektřiny je na českém trhu desítky. Správným prvním krokem k jeho změně je proto porovnání toho, co jednotliví dodavatelé nabízí – od cen, služeb, tarifů až po smluvní podmínky. Spolehlivý dodavatel elektřiny Chomutov by vám měl být schopen nabídnout ceny hluboko pod vládním stropem, kvalitní služby a férové smluvní podmínky.

Dejte na recenze spokojených zákazníků

Pozitivní recenze zákazníků a pověst společnosti jsou při výběru nového regionálního dodavatele velice důležité. Spolehlivý dodavatel elektřiny by měl mít dlouholeté zkušenosti a od jeho klientů byste na jeho jméno měli slýchat jen pozitivní ohlasy. V oblasti Chomutova splňuje tyto vlastnosti česká společnost ELIMON.

Pečlivě si projděte smluvní podmínky

Nová dodavatelská společnost by vám měla nabídnout férové smluvní podmínky. Zaměřte se především na délku smlouvy, dobu výpovědní lhůty a možné skryté poplatky. Kvalitní dodavatel elektřiny Chomutov by s vámi měl jednat otevřeně a bez skrytých poplatků.