Chcete mít kuchyň jako ze žurnálu?Kuchyně je středobodem každé domácnosti. Jako všechno, i ona podléhá módním vlnám a trendům. Ve třicátých letech minulého století to byly takzvané „myčáky“, v padesátých letech nastoupily plecháče, které vystřídala v sedmdesátých letech éra umakartu a plastu. Sektorové kuchyně, lidově zvané kuchyňské linky, byly doménou osmdesátých let, aby je na přelomu století vystřídaly kuchyňské linky z masivu nebo dřeva. Nyní jsou v kurzu „americké modely“, což znamená velkorysé prostory pro pracovní desky a elektronické spotřebiče, jež netvoří jednotou linii.

Tytam jsou doby, kdy se kuchyň tísnila v rožku místnosti. Technicky zvané kuchyňské kouty sice ještě běžně v praxi najdeme, žádné rohy místností ale rozhodně nepřipomínají. Základem je prostornost a dělba orientace pracovních ploch do několika, i zdánlivě nesourodých, sektorů. Moderní domácnost má na kuchyň vysoké nároky. Chcete-li mít funkční kuchyň doma i vy, obraťte se na profesionály. Velmi dobrou volbou je Truhlářství Marek z pražského Slivence.

Dokonalá symbióza: Funkčnost se snoubí s designem

Řemeslníci z Truhlářství Marek dokáží uspokojit veškeré vaše požadavky na novou kuchyň. Vyrábí kuchyně na zakázku jako celek, i interiérové prvky, coby běžné součásti kuchyňského nábytku. Komplexní služby zahrnují 3D návrhy kuchyní, široký výběr materiálů a doplňků, realizaci, montáž i dopravu. V praxi to znamená, že od vás odborný pracovník zjistí vaše představy, provede návrh a vizualizaci a po odsouhlasení bude vaše kuchyň vyrobena a namontována.

Při výrobě kuchyňského nábytku je dbáno na požadavky zákazníka, které se Truhlářství Marek snaží skloubit s praktickými řešeními a se současnými trendy. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem v oblasti výroby kuchyní vám dokáží nabídnout širokou škálu řešení, která se přizpůsobí přímo vašemu interiéru. Linky jsou zhotovovány ze všech dostupných materiálů – lamina, dýh, laků, masivu, fólií, ale i umělých kamenů. Na výrobě kuchyní se spolupracuje se sklenáři a kameníky.

Moderní kuchyňská linka musí nejen sloužit, ale i dobře vypadat. Běžnou součástí je osvětlení i dekorativní prvky. Samozřejmostí je připojení plynu, vodoinstalace, elektroinstalace. Funkčnost se zde snoubí s dokonalým designem. Již realizované návrhy kuchyní můžete zhlédnout v činžovním domě na pražském Žižkově. Neváhejte se objednat na jejich prohlídku.


Tip pro vás: Hledáte kuchyň na míru?