Casone SE – vyčistíme jakoukoli voduJsme firma s dlouhodobými zkušenostmi v oblasti úpravy vody. Máme rádi přírodu a myslíme na další generace. Chceme proto navrátit přírodě vždy takovou vodu, jakou nám poskytla, tedy čistou a bez jakýchkoli škodlivých látek. Našim zákazníkům zajistíme například recyklaci šedé vody, která je následně využitelná na splachování, zalévání či praní prádla. Pokud užíváte vodu ze studny, zajistíme pro vás její analýzu. Vy tak budete mít jistotu, že ve vodě nejsou žádné škodlivé látky. Jestliže chcete využít vodu z bazénu, která je plná chlóru a jiných chemických látek, neváhejte nás oslovit. Naši odborníci pro vás vyberou nejvhodnější řešení na recyklaci bazénové vody.

Dešťová voda

Jestliže razíte stejnou filosofii, jako my, tedy, že voda se má recyklovat, je-li to možné, pak nejspíš chytáte dešťovou vodu do nějaké akumulační nádrže. Rozhodně jdete správným směrem, ale k dokonalosti tomu něco chybí. Dešťová voda dopadne na natřenou střechu, odtud putuje dešťovými svody do vaší nádrže. Při celém tomto procesu se do ní dostávají škodlivé látky, které by neměly přijít do přírody. Navíc, pokud s vodou zaléváte například ovoce nebo zeleninu, kterou následně konzumujete, vašemu organismu to také nepřispívá. Nečistoty a zákal je nutné odfiltrovat a následně vodu ošetřit UV zářením. Naše firma si s tím hravě poradí!

Šetříme i energii

Uvědomujeme si, že jako je cenná voda, stejně tak hodnotná je i energie ukrytá v odpadní vodě v podobě tepla. Zajistíme pro vás takové zařízení, které získá z teplé odpadní vody cenné teplo a předehřeje tak studenou vodu. Díky správnému tepelnému výměníku šetříte nejen přírodu, ale také vaše finance.

Spolupráce s námi

Pokud vás zaujal náš zodpovědný přístup k přírodě, a i vy byste se rádi chovali ekologicky, nebo máte doma studnu a chcete provést zkoušku kvality vaší vody, neváhejte se na nás obrátit. Naši odborníci mají profesionální a přátelský přístup. Pro každého navrhnou individuální a to nejlepší možné řešení.