Vysoká umyvadlová baterie Hansa Loft – praktické využití bez výpusti chrom 57562103


Popis produktu

Páková stojánková vysoká umyvadlová baterie bez výpusti. V chromovém provedení. Průtok baterie je 6 litrů/minutu. Výška baterie je 24,5 cm. Ramínko je ve výšce 17 cm.

Praktické využití

Vysoká umyvadlová baterie Hansa Loft je ideální pro instalaci na umyvadlo s vyšší mírně než obvykle. Díky své výšce 24,5 cm umožňuje mnohem pohodlnější mytí rukou a tváře. Baterie není vybavena výpustí, takže je velmi jednoduchá na údržbu a není nutné se starat o čištění odvodových potrubí. Chromové provedení dodává celé baterii elegantní vzhled, který se perfektně hodí do moderních koupelen.

Montáž baterie

Při montáži vysoké umyvadlové baterie Hansa Loft je nutné postupovat podle návodu k montáži, který je součástí balení. Baterie se snadno připevní na umyvadlo pomocí přiložených vrutů a přírub. Díky své konstrukci s páčkou je baterie velmi snadno ovladatelná a reguluje průtok vody.

Proč si vybrat vysokou umyvadlovou baterii Hansa Loft?

  • Jednoduchá údržba – bez výpusti, takže není nutné se starat o čištění odvodových potrubí
  • Pohodlné mytí – výška baterie 24,5 cm umožňuje pohodlnější mytí rukou a tváře
  • Elegantní design – chromové provedení dodává celé baterii elegantní vzhled

Kde koupit vysokou umyvadlovou baterii Hansa Loft?

Vysokou umyvadlovou baterii Hansa Loft bez výpusti v chromovém provedení můžete zakoupit na webu NaBytekProZivot.cz. Zde si můžete vybrat z široké nabídky koupelnového vybavení od nejlepších světových výrobců a dodavatelů.

Vysoká umyvadlová baterie Hansa Loft