Vitrína Breda 12 v old style s materiálem

Vitríny jsou skvělým doplňkem každého interiéru. Vyzkoušejte vitrínu Breda 12, kterou nabízí návrhářská značka Stylový bytový nábytek Breda. Tento kousek nábytku vám nabízí nejenom funkčnost, ale také stylový design.

Old style a dub matera – skvělá kombinace

Krása tohoto nábytku tkví v jeho skvělé kombinaci dekoru old style a materiálu dub. Tento materiál dokáže vitríně dodat eleganci a zároveň jiudrží v příjemném vintage stylu old style.

Komponenty vitríny jsou pečlivě vyrobeny z kvalitních materiálů, aby vám poskytly dlouholeté užívání. Vitrína Breda 12 je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní nábytek s designovými prvky.

Demontáž nábytku

Vitrína Breda 12 je dodávána v demontu. Každý kus nábytku je šetrně zabalen, aby se vám během transportu nezničil a aby byla jeho montáž snadná.

Pokud se vám samotná demontáž zdá složitá, nábytek si můžete nechat smontovat profesionálem. Na našich webových stránkách najdete přehled odborníků, kteří vám s montáží nábytku pomohou.

Bez osvětlení a bytových doplňků

Vitrína Breda 12 není součástí nábytku osvětlení ani bytové doplňky. Pokud chcete dokonalý vzhled svého domova, můžete si vybrat z naší kolekce doplňků a osvětlení, které se skvěle hodí k vitríně Breda 12.

Na našich webových stránkách najdete široký výběr doplňků a osvětlení, které vám pomohou vytvořit dokonalý interiér, který budete milovat.

Rozměry vitríny Breda 12

Vitrína Breda 12 má rozměry 82x196x38cm a skvěle se hodí do každého interiéru. Pokud máte dotazy ohledně vitríny Breda 12, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám s výběrem nábytku pomůžeme.

Vitrínu Breda 12 si můžete objednat přímo na našem e-shopu, kde najdete i další kousky z naší kolekce Stylový bytový nábytek Breda a můžete tak svůj interiér dokonale zařídit.

Vitrína Breda 12

Vitrína Breda 12 – skvělý doplněk každého interiéru

Vitrína Breda 12 je skvělou volbou pro každého, kdo hledá stylový, funkční a kvalitní nábytek. Díky kombinaci old style a materiálu dub vitrína působí velmi elegantně a lze ji snadno zkombinovat s ostatním nábytkem. Objednejte si vitrínu Breda 12 ještě dnes na našem e-shopu a dopřejte svému interiéru tu nejlepší péči.

Pro více informací o vitríně Breda 12 a dalších kouscích nábytku z kolekce Stylový bytový nábytek Breda, navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Vitrína Breda 12