Taburet SELENE – moderní a stylový kousek pro váš interiér v provedení Monolith 97 s rozměry 100 x 70 x 41 cm v ořechovém odstínu!


Taburet SELENE – moderní a stylový kousek pro váš interiér!

Provedení Monolith 97 v ořechovém odstínu

V naší nabídce naleznete skvělý nábytek, který nejenom skvěle vypadá, ale také je velmi praktický. Mezi naše nejoblíbenější kusy patří taburet SELENE, který je k dispozici v provedení Monolith 97 s rozměry 100 x 70 x 41 cm v ořechovém odstínu.

Stylový design taburetu SELENE je skvělou volbou do každého moderního interiéru. Ořechový odstín dodává do místnosti útulnou atmosféru, zatímco pevná konstrukce zajišťuje dlouhou životnost nábytku.

Taburet SELENE s rozumem – Dřevěný rám s nožičkami zajistí stabilitu a pevnost. Disponuje prostornou sedací plochou, jejíž výplň tvoří pěna T30. Je tak perfektním řešením pro váš obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj i kancelář.

Skvělé využití v různých místnostech

Jako taburet bude tento kousek nepostradatelný při každodenním užívání místností v domácnosti. Může sloužit jako výborná zádavná opěrka při čtení knih, nebo jako místo na odložení nohou po namáhavém dni v práci. Využijete ho jako originální základnu pro kávový stůl, kdy si například přetáhnete měkkou deku a užíváte si volné chvíle v pohodlí.

Základní vlastnosti taburetu SELENE:

  • Provedení Monolith 97 s rozměry 100 x 70 x 41 cm v ořechovém odstínu
  • Dřevěný rám s nožičkami zajistí stabilitu a pevnost
  • Disponuje prostornou sedací plochou, jejíž výplň tvoří pěna T30
  • Perfektním řešením pro váš obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj i kancelář

Jestliže hledáte v útulném stylu elegantní detail, není pochyb o tom, že do vašeho interiéru padne taburet SELENE jako talířek na stůl. Navštivte naši stránku s tímto produktem a přesvědčte se sami.

Taburet SELENE