Stylový televizní stolek ASIR LC1 – černá elegancie pro váš obývací pokoj

Chcete-li udělat váš obývací pokoj dokonalým a komfortním pro sledování televize, je nezbytné mít stylový televizní stolek. Mezi mnoha dostupnými možnostmi určitě vybírejte s rozmyslem.

Televizní stolek z kolekce LC1

Televizní stolek z kolekce LC1 je tím nejlepším řešením pro menší pokoje, díky šířce 140 cm, která vám nabídne dostatečnou úložnou kapacitu a umožní vám pořádně se pohodlně zabydlet.

Designový stolek kombinuje eleganci a praktičnost, nabízející vám police na dekorace, stejně jako prostor pro ovladače a herní konzole. Tuto funkčnost odráží vyklápěcí systém dvířek stolu, které vám umožní jednoduše a rychle získat přístup k úložným prostorám.

Dvířka jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, což zaručí jejich dlouhou životnost a stabilitu. Dále jsou desky stolu pokryty 100% melaminem a jsou v tloušťce 18 mm, což zaručuje kvalitu a odolnost.

Provedení a rozměry

Tento stylový televizní stolek je dostupný v černé barvě, která je mimořádně vkusná a nadčasová. Jeho rozměry jsou šířka 140 cm, výška 41,8 cm a hloubka 40 cm.

Nabídněte vašemu obývacímu pokoji ten správný styl a eleganci, kterou zaslouží. Kupte si televizní stolek ASIR LC1 v černém provedení a užijte si pohodlné sledování svých oblíbených filmů a seriálů.

Pro více informací a pro nákup si prohlédněte tento odkaz: https://www.maliboo.cz/produkt/asir-televizni-stolek-lc1-cerny

Stylový televizní stolek ASIR LC1