Stojan na toaletní papír s toaletním kartáčem Wenko Quadro – recenze a praktické využití


O značce:

S doplňky od Wenko budete mít pocit, že velkou část práce odvedou za vás. Značka totiž dobře ví, že základem snadného úklidu jsou praktičtí pomocníci. Proto nabízí širokou škálu produktů, jako jsou například držáky na ručníky, držáky na košíčky se smetím nebo právě stojany na toaletní papír.

Výhody stojanu na toaletní papír s kartáčem:

Další výhodou stojanu na toaletní papír s kartáčem od Wenko je, že se jedná o samostatný kus nábytku, který nemusíte připevňovat k zdi. Nechcete nebo nemůžete vrtat do zdi? Pak je stojan na toaletní papír ideální volbou pro vás.

Stojan je vyroben z vysokorychlostního ocelového drátu a má velmi moderní vzhled. Jeho čtyřhranný tvar ho činí stabilním a zároveň se dobře hodí do moderních koupelen.

Praktické využití:

Na stojanu jsou dvě větve, na které můžete umístit toaletní papír. Na spodní větvi navíc najdete toaletní kartáč s držákem, takže máte všechno v jednom. Kartáč je velmi kvalitní a dobře čistí.

Je váš toaletní papír vždy po ruce, když ho potřebujete, a zároveň máte po ruce i kartáč na toaletu. Čištění koupelny tak bude mnohem jednodušší a rychlejší.

Finanční a prostorová úspora:

Nemusíte se bát, že stojan na toaletní papír s kartáčem bude příliš drahý. Naopak, jeho cena je velmi příznivá a vyplatí se ho mít. Navíc se nemusíte obávat o to, že by vám zbytečně zaberál místo v koupelně, protože je velmi štíhlý a nezabere moc prostoru.

Pokud se vám stojan na toaletní papír od Wenko líbí a chcete si ho pořídit, navštivte stránku produktu na webu Isolund.cz.