Stojací zrcadlo Kave Home Keisy – krása a elegence v jasanovém provedení, rozměry 45 x 160 cm


Stojací zrcadlo Kave Home Keisy – krása a elegence v jasanovém provedení

Praktické a stylové zrcadlo

Volně stojící zrcadlo Kave Home Keisy disponuje závěsnou tyčí a odkládací policí, díky které je velice praktické. Skvěle se hodí do předsíně, šatny i ložnice – všude tam, kde se v něm můžete prohlížet a navíc na něj odkládat své oblečení a doplňky.

Prostor navíc opticky zvětší a stane se jeho zajímavou ozdobou. Jeho velká zrcadlová plocha je doplněna konstrukcí z jasanového dřeva, takže se Keisy skvěle hodí do přírodně laděných prostor.

Rozměry a design

Stojací zrcadlo Kave Home Keisy má rozměry 45 x 160 cm, což je ideální velikost pro každodenní použití. Jeho jasanové provedení pak dodává prostoru přirozenou a uklidňující atmosféru.

Odkaz na produkt: https://www.bestnabytek.cz/produkt/jasanove-stojaci-zrcadlo-kave-home-keisy-45-x-160-cm

Využití v různých prostorách

Stojací zrcadlo Kave Home Keisy se skvěle hodí do předsíně, kde vám umožní poslední rychlý check před tím, než vstoupíte do světa. V ložnici a na chodbě pak může sloužit jako dekorační prvek, který zvýrazní váš vkus zařízení. V místnostech, jako je koupelna nebo šatna, pak může být praktickou pomůckou při oblékání.

Přirozená krása jasanového dřeva

Stojací zrcadlo Kave Home Keisy není jen praktickým kouskem nábytku. Jeho jasanové provedení dodává prostoru přirozenou krásu a uklidňující atmosféru. S jasně dřevem se snadno kombinuje, takže se může stát základem pro další dekorace a zařízení.

Kave Home Keisy

Závěr

Stojací zrcadlo Kave Home Keisy je praktický i krásný kousek, který najde místo v každé domácnosti. S jasanovým provedením se snadno kombinuje s ostatním nábytkem a dodá prostoru přirozenou atmosféru. Rozměry 45 x 160 cm a odkládací policí pak z něj dělají všestranně využitelný kousek do každé místnosti.