Sklenička na zubní kartáčky s úchytem MEXEN VANE – luxusní zlatá krása pro koupelnu


Souhlasíte s námi, že koupelna by měla být místem, kde se cítíte příjemně a relaxujete? Nevím, jak Vy, ale já mám ráda krásné a praktické věci, které mi zpříjemňují každodenní ranní a večerní rutinu. Proto jsem byla nadšená, když jsem narazila na skleničku na zubní kartáčky s úchytem MEXEN VANE.

Proč si zamilovat Skleničku na zubní kartáčky s úchytem MEXEN VANE?

Tuto skleničku vyrábí společnost MEXEN a patří do její kolekce VANE. Všechny produkty z této řady jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, jsou praktické a nádherně se hodí do každé moderní koupelny.

Sklenička na zubní kartáčky je vyrobena z kovu a skla a patří k nejpraktičtějším věcem, jaké můžete do koupelny pořídit. My se soustředíme na její nejvýraznější vlastnost – překrásnou zlatou úpravu.

Luxusní vzhled za skvělou cenu

Vypadá nádherně, co myslíte? Zlatá povrchová úprava dává této skleničce na zubní kartáčky velmi elegantní a luxusní vzhled. Díky této úpravě ji můžete skvěle sladit s dalšími koupelnovými doplňky a vyžaduje minimum údržby. Stačí ji otřít kapesníkem nebo hadříkem a hned bude jako nová.

Kromě toho, že sklenička perfektně sladí vaši koupelnu, bude také praktickou pomocnicí. Stačí ji umístit poblíž vašeho umyvadla a každý den tam budete mít svůj kartáček zubů na dosah. Nemusíte se bát, že by byl kartáček někde na umyvadle nebo pod ním.

A co je nejlepší? Cena této skleničky je velmi přijatelná a za krásný, kvalitní a praktický doplněk koupelny nenajdete nic lepšího.

Jak správně namontovat skleničku na zeď?

Montáž této skleničky na zubní kartáčky je velice snadná. Přišel s ní totiž i držák, který se velmi jednoduše připevní ke zdi pomocí šroubků. Poté již stačí jen nasadit skleničku na úchyty a můžete ji ihned využívat.

Závěrem:

Sklenička na zubní kartáčky s úchytem MEXEN VANE je praktický a krásný doplněk do každé moderní koupelny. Díky své zlaté povrchové úpravě bude luxusně vypadat a lze ji velmi snadno namontovat na zeď. Cena je rovněž velmi příjemná a při jejím využití budete mít kartáček zubů vždy na dosah.

Jednou z online prodejen, kde si můžete tuto skleničku zakoupit je www.bestnabytek.cz.

Sklenička na zubní kartáčky s úchytem MEXEN VANE

Tak neváhejte a přidejte si do své koupelny praktickou a krásnou skleničku na zubní kartáčky s úchytem MEXEN VANE!