Potřebujete vytvořit mobilní zázemí? Pomůže vám pronájem kontejnerů a mobilních toaletVaše prostorové potřeby pomůže vyřešit společnost ALFA Container, která nabízí do pronájmu obytné, sanitární a skladové kontejnery a připraví vám sestavu přímo dle vašich požadavků a potřeb. Součástí nabídky je i pronájem oplocení nebo mobilních toalet.

Kontejnery ALFA Container

Jsou připravené pro okamžité používání. Jejich součástí je potřebná výbava – elektroinstalace, topení elektrickým přímotopem, osvětlení, zásuvky, vypínače. Mohou sloužit jako samostatné obytné nebo sanitární jednotky. U sanitárních jsou doplněné o potřebnou výbavu – sanitární vybavení, rozvody vody, odpadů. Pronájem kontejnerů je velmi variabilní řešení, neboť jednotlivé modely lze mezi sebou snadno propojit a vzniknou vám tak modulové objekty. Díky kvalitní a pevné konstrukci můžete v klidu sestavit i objekty o dvou podlažích. K nim si můžete pořídit celou řadu příslušenství – schodiště, podesty, klimatizace, nábytek apod. Kontejnery jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, které jsou certifikované nejpřísnějšími normami.

Možnosti mobilního oplocení

Mobilní oplocení představuje jednu z možností, jak ochránit objekty proti nežádoucímu vniknutí či případným krádežím. Pomůže vám vymezit prostor či usměrní pohyb osob po vymezeném areálu. Lze jej využít na jakoukoli akci, pro jakékoli prostory či objekty. Vzhledem k tomu, že jej tvoří jednoduchý systém panelů a branky, je dokonale variabilní. Zapůjčit si můžete také variantu nízkou, která vám pomůže vytvořit třeba uličky. Snáze tak zorganizujete pohyb osob po areálu.

Mobilní toalety pro vytvoření sociálního zázemí

Pronájem mobilních toalet představuje snadné a rychlé řešení v případě, že potřebujete vytvořit dočasné sociální zázemí. Lze je instalovat téměř kdekoli. Pronájem lze sjednat na krátkou i delší dobu, pro projekty menšího i většího charakteru. Nemusíte se o nic starat. Společnost zajistí jak instalaci, tak i pravidelný servis, údržbu a dezinfekci.