Pohodlný spánek s povlečením DecoKing Basic Honey z mikrovlákna

Vybrání správného povlečení je velmi důležitý krok pro to, abyste si zaručili pohodlný spánek. Stylová souprava ložního prádla DecoKing Basic Honey dokáže vaše očekávání překonat.

Dlouhotrvající kvalita

Tkanina vyrobená z mikrovlákna se vyznačuje velice dobrou prodyšností a vzdušností. Díky třífázové technologii barvení jsou barevné pigmenty vpraveny hluboko do tkaniny, a tak nedochází k vymývání barev ani během praní v automatické pračce. To zaručuje, že barvy zůstanou stále stejně syté a krásné.

Výsledkem jsou povlaky vyrobené z kvalitního materiálu, který vám zaručí dlouhodobou kvalitu a spokojenost s používáním.

Zajímavé vzory pro každou ložnici

Povlaky jsou nabízeny v originálních vzorech a vyberte si z následujících možností:

  • Povlak na přikrývku 155×220 cm + povlak na polštář 80×80 cm
  • Povlak na přikrývku 135×200 cm + povlak na polštář 80×80 cm
  • Povlak na přikrývku 200×200 cm + 2 povlaky na polštáře 80×80 cm
  • Povlak na přikrývku 200×220 cm + 2 povlaky na polštáře 80×80 cm

Když si svou variantu vyberete, můžete si být jisti, že originální vzory rozzáří každou ložnici i pokojíček.

Navíc, povlak je vybavený praktickým zapínání na zip, což usnadní a urychlí celkové čištění vašeho povlečení.

Pokud chcete udělat ze své ložnice skutečně jedinečné místo, tak právě tato originální souprava ložního prádla, bude tou správnou volbou.

Závěrečné shrnutí

Povlečení DecoKing Basic Honey vám nabízí dokonalou kombinaci krásného designu a vysoké kvality vyrobeného materiálu. S tímto povlečením si zaručíte opravdu pohodlný a klidný spánek.

Pokud chcete vyzkoušet luxusní povlečení, obnovit svou ložnici a zlepšit kvalitu svého spánku, neváhejte přejít na stránku www.vybirejnabytek.cz a objednat si svoji variantu povlečení DecoKing Basic Honey ještě dnes!