Nový domov pro knihy: Černý dubový modulový regál Inteligo s rozměry 154 x 160 cm


Unikátní design regálu Inteligo

Modulární regál Inteligo zaujme již na první pohled. Jedná se o kus nábytku, který se přizpůsobí potřebám uživatele. Systém Inteligo umožňuje uspořádat prostor a rozšířit jej přidáním nových úrovní regálů. Inteligo je ideálním řešením pro optické rozdělení či zvětšení prostoru.

Nábytek z této série vypadá velmi zajímavě, a to díky speciálnímu systému neviditelných spojovacích prvků, který působí dojmem, že nábytkové police jsou zavěšeny mezi držáky. Inteligo umožňuje zajímavé uspořádání velkého prostoru nábytkem různých výšek a šířek, díky čemuž interiér působí konzistentně.

Zkombinujte designový regál Inteligo s dalším nábytkem

Konstrukce z lakovaného kovu a police z dubové dýhy tvoří perfektní celek, který vnese do vašeho domova skandinávský a zároveň průmyslový design. Dolaďte si svůj interiér přesně dle vašich potřeb s regály Inteligo.

Take me home – nyní si můžete tento špičkový nábytek objednat i z pohodlí vašeho domova. Stačí navštívit naši internetovou stránku a zvolit si rozměr a barvu, která se bude nejlépe hodit k vašemu interiéru: https://www.esrom.cz/produkt/take-me-home-cerny-dubovy-modulovy-regal-inteligo-154-x-160-cm.

Využití regálu Inteligo pro vaše knihy

Regál Inteligo můžete využít nejenom pro vystavení dekorativních předmětů, ale také pro uspořádání vaší knihovny. Prostorová variabilita systému vám umožní srovnat vaše knihy podle autorů, barev, období, témat a dalších kritérií.

Regál Inteligo se tak stane jak praktickým, tak i designově zajímavým prvkem vašeho interiéru. Pokud hledáte nábytek, který váš domov úplně přemění, zvolte regály Inteligo a nebudete litovat.