Novinka! Maxi Postel z masivu Union 160 x 200 cm – barva Olše s Roštem Zdarma!


Nova postel z masivu borovice

Maxi Postel z masivu Union 160 x 200 cm je nově uvedeným produktem společnosti Nábytek Plus. Tato postel je vyrobena z masivu borovice o síle 25 – 28 mm. Jedná se o pevnou a stabilní postel, kterou můžete mít u sebe několik let, aniž by se kvalita materiálu a postele snížila.

Do této postele můžete zvolit barevné provedení podle svého vkusu. Tato postel je dostupná v barevných provedeních Olše, Dub a Ořech. Každé barevné provedení se liší napřed mořením v daném odstínu a následně lakovaním průhledným lakem, který chrání materiál postele.

V současném sortimentu značky Nábytek Plus nabízíme širokou škálu produktů, které se dokonale hodí k Maxi Posteli z masivu Union 160 x 200 cm. To zahrnuje noční stolky, šuplíky, komody a další produkty z masivu.

Lakování dvakrát bezbarvým ekologicky a zdravotně nezávadným lakem

Ekologicky nezávadný lak zajišťuje prodlouženou životnost postele, tím že postel chrání a zároveň jí dodává na estetickém vzhledu. Výraznou výhodou tuto postele je to, že je lakována dvakrát bezbarvým lakem, který nehrozí rizikem pro zdraví.

U nábytku hrává samozřejmě důležitou roli, aby nebyl škodlivý pro lidský organismus a tuto postel jsme samozřejmě testovali i s ohledem na ekologickou šetrnost pro naše životní prostředí.

Nosnost postele a roštu

Maxi Postel z masivu Union 160 x 200 cm má nosnost 120 kg. Pokud zvolíte širší dvoulůžko o rozměrech od 120 x 200 cm až 180 x 200 cm, pak je celková nosnost postele 240 kg.

Rošt postele je tvořen 12 příčkami, které jsou spojeny textílií. Příčky roštu jsou z masivu Borovice s mezerami mezi příčkami cca 8 cm. V případě výběru matrace taštičkové a bonelové je nutné, aby mezera mezi rošty byla maximálně 3 cm.

Proto doporučujeme při volbě takových matrací vložit do mezer mezi jednotlivými příčkami roštu další rošt, který tuto mezeru zmenší na cca 3 cm. V nabídce společnosti Nábytek Plus najdete samostatné rošty v sekci „rošty k postelím“.

Montáž postele

Montáž této postele je velice snadná. Pomocí šroubů, zajišťovacích matic a dřevařských kolíků postavíte dvě čela postele proti sobě a vložíte mezi ně z každé boční strany bočnice, na kterých jsou zároveň namontovány podklady pro připevnění roštu.

U dvojpostelí (120 x 200 až 180 x 200 cm) se ještě vkládá tzv. pátá středová noha, která středem postele podpírá v polov