Nová elegantní obývací stěna SOHO 9I v dubu lefkas s černými prvky od MEBLINE!

Máte rádi moderní a elegantní design a hledáte novou obývací stěnu pro svůj domov? Pak je právě pro vás ta nejnovější obývací stěna SOHO 9I od renomovaného výrobce MEBLINE ideální volbou. Tato stěna se skládá z televizního stolku, vitríny, komody a závěsných poliček, které všechny tvoří dokonalý celek s rozměry 380cm v šířce, 192cm výšky a 43cm hloubky.

Rozměry jednotlivých součástí

  • Televizní stolek 180 SOHO SH3 – šířka 180cm, výška 37cm, hloubka 43cm
  • Vitrína vysoká SOHO SH7 – šířka 80cm, výška 192cm, hloubka 41cm
  • Komoda SOHO SH8 – šířka 120cm, výška 80cm, hloubka 41cm
  • Závěsná police SOHO SH5 2 ks. – šířka 125cm, výška 20cm, hloubka 20cm, max. zatížení 10kg

Tyto součásti se dají umístit a přizpůsobit dle vašeho přání, což umožňuje snadnou a variabilní kombinaci jednotlivých prvků a umožňuje tak vytvořit stěnu, která bude odpovídat vašim představám.

Barva a materiál

Stěna je vyrobena z kvalitní laminované desky a je v barvě dubu lefkas s černými prvky, které dotvářejí dokonalý vzhled celého kusu nábytku. Rukojeti jsou vyrobeny z plastického materiálu, což zajišťuje snadné a pohodlné ovládání celé stěny.

Led osvětlení

Toto dílo nábytku můžete dále zdokonalit doplněním moderního LED osvětlení. Za příplatek jsou k dispozici 3-bodové a 2-bodové LED svítidla. Navíc si můžete vybrat mezi čtyřmi různými barvami osvětlení, popřípadě můžete zvolit osvětlení RGB, které nabízí až 16 různých barev, které můžete ovládat dle vašich představ.

Záruka

Výrobce poskytuje na tuto obývací stěnu záruku v délce 24 měsíců, což zajišťuje bezproblémové užívání stěny dlouho do budoucnosti.

Tuto elegantní obývací stěnu SOHO 9I v dubu lefkas s černými prvky od MEBLINE si můžete zakoupit na stránkách www.naradi-cz.cz. Nevahejte a užijte si dokonalý design v kombinaci s praktickým využitím.