Moderní vanová baterie Hansa LIGNA bez podomítkového tělesa chrom 83859503


Moderní vanová baterie Hansa LIGNA je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí originální a kvalitní koupelnové zařízení. Tato baterie je vyrobena z prvotřídních materiálů a disponuje mnoha inovativními funkcemi.

Popis baterie

Tato vodovodní baterie je určena pro použití v koupelně a je dokonale vybavena pro vodovodní instalace. Baterie je velmi prostorná a provedení je velmi moderní a ergonomické, což zajišťuje maximální pohodlí pro každodenní použití. Baterie disponuje plynulou regulací průtoku vody a díky této funkci je daleko efektivnější a spoří vodu.

Specifikace

Základními parametry, o kterých se určitě chcete dozvědět, jsou:

  • Páková podomítková vanová baterie bez podomítkového tělesa
  • V chromovém provedení
  • Průtok baterie je 21 litrů/minutu
  • Cena: 3 790 Kč

Montáž

Montáž této vanové baterie je velmi snadná a jednoduchá. Je vhodná pro koupelnové zdi, kde nejsou podomítková tělesa a námrazníky, protože se jedná o vanovou baterii bez podomítkového tělesa. Výhodou této baterie je, že je vhodná pro všechny typy van.

Hansa LIGNA baterie

Při montáži baterie Hansa LIGNA je třeba dodržovat několik základních kroků. Nejprve je třeba odinstalovat starou baterii. Poté je potřeba připravit koupelnovou stěnu, kde jsou díry a připojovací body. Následně se použije montážní sada, která slouží k upevnění baterie na stěnu. Pokud vše proběhne hladce, je třeba baterii připojit na vodovodní potrubí.

Závěr

Baterie Hansa LIGNA je dokonalou volbou pro váš koupelnový interiér, pokud jste vybíraví a chcete kvalitní vodovodní baterii. Tato baterie disponuje mnoha funkcemi, které usnadní vaše každodenní život a unikátní design bude tvořit součást vašeho koupelnového interiéru. Za tuto baterii vynaložíte za skvělou cenu 3 790 Kč, a tak si ji můžete zakoupit na stránkách BestNabytek.cz.