Moderní rolety nejen podpoří pohodlí, ale také zkrášlí váš domovRolety představují nejen moderní doplněk každé domácnosti. Jsou i šikovným pomocníkem, který podpoří kvalitní spánek. Ten je pro fungování našeho organismu velice potřebný. Chcete-li si pořídit moderní rolety za přijatelnou cenu, zavítejte na web zebra-shop.cz. Na e-shopu naleznete rolety den a noc, římské rolety nebo rolety plissé. Prohlédněte si kompletní nabídku.

Plissé rolety

Plissé rolety představují moderní metodu stínění. Jedná se o elegantní řešené, které je vhodné do jakéhokoli interiéru. A proč si plissé rolety pořídit? Důvodů je hned několik. Velmi snadno se ovládají. Ovládání je možné pomocí šňůrkové brzdy, plastového madla nebo tyče. I manipulace s roletami je velmi snadná. Hospodyňky uvítají jejich snadnou údržbu. Prach z nich vyčistíte snadno, pomocí měkkého kartáče. Větší množství špíny snadno zvládne vlhký hadřík. Účinným pomocníkem je i prací prostředek. Plissé rolety se hodí i na okna atypických rozměrů nebo tvarů.

Rolety den a noc

Rolety den a noc si nacházejí velké množství spokojených majitelů. Mezi jejich hlavní přednosti patří elegantní a plynulé stínění. Dají se stáhnout třeba jen do poloviny okna. Můžete nastavit průhledné nebo neprůsvitné pruhy látek a tím nastavíte různou úroveň průchodu světla. Tento typ rolet můžete použít na jakoukoli prosklenou plochu – na okna v domácnosti nebo v kanceláři, na dveře u balkonu nebo na dveře v interiéru, které jsou opatřené skleněnou výplní.

Římské rolety

Jedná se o elegantní řešení stínění nabízející praktické stínění oken nebo i jiných prosklených ploch. Stylovým způsobem dekorují každý interiér a dodávají mu tak jedinečný styl. Důvodem je jejich konstrukční řešení a bohatá paleta barev i vzorů. E-shop nabízí látkové okenní rolety značky ZEBRA®, které nabízejí možnost montáže do zdi nebo do stropu. Dokonale zapadnou do interiéru domácnosti i komerčních prostor. Vybrat si můžete moderní odstíny látek, které jsou instalovány na kvalitní profil opatřený řetízkovým ovládáním.