Moderní designový prvok do interiéru – Květináč Kaskada od DekorStyle v šedé barvě


Nový moderní květináč Kaskada ideální na zahradu, balkón nebo terasu

Moderní třípatrový květináč Kaskada od značky DekorStyle je ideální na ozdobení vaší zahrady, balkonu nebo terasy. Tento originální květináč vám umožní vytvářet různé květinové aranžmá, které dodají vaší domácí zahradě nebo balkonu nádech elegance a modernosti.

Vytvořte si svůj vlastní domácí herbář v moderním květináči Kaskada od DekorStyle

Nezabere mnoho místa, takže se bude skvěle hodit na balkon a umožní vám vytvořit si domácí herbář. Květináč je vyrobený z odolného materiálu imitujícího kámen, což dodává květináči přírodní vzhled a zároveň zajišťuje jeho odolnost.

Odolný materiál imitující kámen pro zajištění odolnosti květináče Kaskada od DekorStyle

Květináč je vyrobený z odolného materiálu imitujícího kámen a je odolný vůči mrazu a UV záření. Díky tomu si můžete být jisti, že květináč vydrží i v náročných podmínkách, a zároveň bude vypadat nadčasově krásně.

Stylová šedá barva krásně splyne se zelení rostlin v květináči Kaskada od DekorStyle

Šedá barva krásně splyne se zelení rostlin. Květináč se tak bude vyjímat elegantně a moderně, a to i v případě, že přidáte do květináče více druhů rostlin.

Specifikace produktu Květináč Kaskada od DekorStyle

  • Materiál: plast
  • Barva: šedá
  • Styl: moderní
  • Výška: 59 cm
  • Šířka: 59 cm
  • Hloubka: 27 cm

Podívejte se i na další produkty ze série Kaskada.

Květináč Kaskada od DekorStyle v šedé barvě

Přineste si moderní prvok do vašeho interiéru s květináčem Kaskada od DekorStyle a okořeňte svůj domov. Jeho moderní design a odolný materiál imitující kámen jsou zárukou toho, že vám květináč bude sloužit i v náročných podmínkách. S jeho pomocí můžete vytvořit svůj vlastní domácí herbář, který bude dodávat váš domov – zahradu, balkon nebo terasu – nádech elegance a modernosti.