Kvalitex Povlak na polštářek Zen – dokonalý zážitek z odpočinku v moderním designu

V dnešní uspěchané době je odpočinek velmi důležitý. Je to čas, kdy si můžeme odpočinout od každodenního shonu a relaxovat. Pokud chcete mít během odpočinku dokonalý zážitek, můžete zkusit nový Kvalitex Povlak na polštářek Zen.

Decentní barva a relaxační oblázky jako motiv na povlaku na polštář Zen

Tento povlak se vyznačuje svým moderním designem, jenž je inspirován zenovou filozofií a odpočinkem. Decentní barva a motiv relaxačních oblázků pomáhají uvolnit napětí a zároveň působí velmi elegantně.

Použití povlaku jako doplněk k povlečení Zen nebo jako samostatnou dekorace do interiéru

Kvalitex Povlak na polštářek Zen doporučujeme jako doplněk k povlečení Zen, který je vyrobený ze stejné látky, bavlny deluxe, i ve stejných barvách a s motivem oblázků. Tento povlak je však také vhodný jako samostatná dekorace do interiéru.

Praktické zapínání na zip

Povlak na polštářek je velmi praktický díky svému zapínání na zip, takže lze snadno sundat a vyprat. Díky této vlastnosti se vám bude povlak dlouho skvěle slušet.

Každý povlak může být trochu jiný

Povlaky na polštářky Kvalitex jsou šité z metráže, což znamená, že díky rozmanitosti vzoru může být každý povlak trochu jiný a unikátní. Níže můžete vidět fotografii povlaku, která je pouze ilustrační. Váš povlak může být trošku jiný, ale vždy bude krásný.

Pokud chcete mít dokonalý zážitek z odpočinku, můžete si Kvalitex Povlak na polštářek Zen zakoupit na stránkách www.maliboo.cz.

Kvalitex Povlak na polštářek Zen