Komfortní expedační postel AMANDA s topperem, rozměr 160×200 cm, v moderním designu riviera 61


Komfortní expedační postel AMANDA s topperem v moderním designu

Čalouněná postel AMANDA je ideální pro milovníky pohodlí a designu. Spací plocha o rozměru 160×200 cm nabízí dostatek místa pro klidný spánek, zároveň ale nezabírá moc místa v interiéru. Díky své čisté moderní linii se do dobře vloží do jakéhokoliv prostoru.

Nabízí odpočinek na vyvýšené spací ploše, která zajistí i pohodlné vstávání. Pokud rádi čtete v posteli nebo se v ní jen tak válíte, oceníte také polstrované čelo, které vám bude při relaxaci příjemnou oporou.

Postel AMANDA navíc nabízí dostatek úložného prostoru se snadnou manipulací. Prostor pod postelí lze využít jako úložné prostory pro nejrůznější věci, které chcete mít po ruce, ale nepotřebujete je denně.

Vysoce kvalitní výplň matrace

Pojďme se podívat pod pokrývku matrace, kde najdete kombinaci dvou vrstev, které zajišťují pohodlný spánek. Výplň matrace tvoří kvalitní pružiny bonell a pěna T30, střední tvrdosti H3. Bonell pružiny zajišťují dostatečnou tuhost a pohodlí při spaní, T30 pěna zase podporuje správné držení těla.

K tomu je k matraci přidán topper, který prodlužuje její životnost a zpříjemňuje spánek . Topper můžete kdykoliv odejmout a vyprat. Pokud topper používat nechcete, máte v tomto případě životnost matrace o něco menší, nicméně postel stále zůstane velmi pohodlná a kvalitní.

ZDARMA kvalitní topper ke každé posteli AMANDA

Postel AMANDA můžete mít ve více barevných variantách podle vašeho vkusu a potřeb. Naše nabídka vám umožní vybrat takovou, která nejen splní vaše požadavky na design, ale i na funkčnost a pohodlí.

Shrnutí vlastností postele AMANDA:

  • čalouněná postel
  • vyvýšená spací plocha
  • pohodlné vysoké čelo
  • úložný prostor
  • bonell matrace + pěna T30
  • topper zvyšující pohodlí spaní – ZDARMA

Použité materiály jsou vysoce kvalitní: látka, pružiny bonell a PUR PĚNA. Prostě si mohu být jistý/á, že kvalita po celou provozní dobu postele zůstane na stejné vysoké úrovni, a to je pro mne velmi důležité.

Nebrzte se a pořiďte si postel AMANDA s topperem ještě dnes a užijte si opravdový komfort v moderním designu!

Postel AMANDA

Vysoké čelo postele

Úložný prostor pod postelí

Tento článek byl vytvořen ve spolupráci s Nářadí-CZ, které nabízí nejen postele, ale také široký sortiment nářadí a příslušenství pro domácnost a dílnu.