Hoorns – moderní dřevěný regál v cementově šedé barvě, velikost L 81 x 35 cm


Hoorns – moderní dřevěný regál v cementově šedé barvě

Minimalistický design a kvalitní materiály

Regál Inara je vyroben z masivního borovicového dřeva, což mu dodává odolnost a styl. Jeho minimalistické provedení zaujme v každém interiéru a pokoji. Regál Inara se pojí s trendem moderního designu a cementově šedá barva dodává nábytku industriální nádech, který je v poslední době velmi populární.

Čtyři otevřené police pro další inventář

Regál Inara se skládá ze čtyř otevřených poliček, díky čemuž si na něj můžete uschovat veškerý svůj další inventář. Tento regál dokáže účinně využít každý centimetr svého prostoru, aby se Vám nejen lépe organizovalo, ale i lépe vypadalo.

Jednoduchost v kvalitním provedení

Regál Inara je velmi jednoduchý, ale zároveň velmi kvalitní nábytek. Díky své jednoduchosti se hodí do různých interiérů a pokojů. Je ideální pro ty, kteří nehledají přeplněný nábytek a chtějí mít svůj pokoj spíše minimalistický.

Sestavte si vlastní stěnu s dalšími moduly

Regál Inara se neklade jen na minimum funkčnosti, ale také Vám dává možnost stavit si Vaši vlastní stěnu s dalšími moduly z řady Inara. Tím si zajistíte dokonalou organizaci svého pokojíku a vaši inventář bude vždy na dosah.

Upozornění na přirozené struktury dřeva

Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny a podobné. Proto vás tedy nejde zaskočit, když se na vašem regálu objeví i takový přírodní znak. V konečném výsledku to ale dodává regálu Inara na autenticitě.

Údržba a čištění regálu Inara

Pokud chcete, aby Vám regál Inara dlouho vydržel, musíte se o něj dobře starat. Pokud ho budete správně čistit a údržbu, bude vám věrně sloužit mnoho let. Doporučujeme ho pravidelně utírat měkkou prachovkou bez brusných účinků a nikdy nepoužívat agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Regál navíc raději nedávejte do vlhkého prostředí ani k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zajímá Vás tento moderní regál? Můžete si jej zakoupit přímo na našem eshopu. Neváhejte a dopřejte si tento kvalitní nábytek do svého interiéru nebo pokojíku. Regál Inara je jistotou pro kvalitní orgazinaci a prostor, kde si vše najdete na první pohled.