Bílá záclona Homede Kresz Tape o rozměrech 280 x 275 cm

Záclony z kolekce Kresz značky Homede jsou vhodné pro každou místnost vašeho domova. Dokonale zkrášlí a zútulní interiér. Jedinečná záclona v elegantní bílé barvě působí velice decentně a vkusně. Taková záclona se hodí téměř ke každému nábytku a je skvělým doplňkem do každého domova, ať již se jedná o klasický nebo moderní styl.

Jednoduchost bez práce

Záclona Homede Kresz Tape o rozměrech 280 x 275 cm je kusová, což znamená, že ji nemusíte ničit broušením konce, jak je tomu u klasických záclon. Již je připravená pro použití. Jednoduše jí pověste, a tím rychle a snadno zkrášlíte svůj domov.

Praktické a stylové řešení

Záclona je vybavena řasicí páskou, která jí dodává praktičnost. Šířka pásu zaručí, že bude záclona viset přesně tam, kde chcete. Pásek navíc dodává zácloně bonus v podobě stylového proužku. Přestože je záclona jednoduchá, řasicí pás dodává tomuto módnímu kusu nábytku malinko šmrncu. Záclona Kresz Tape je na špičce trendů a moderní design skvěle zapadne do každého interiéru.

Aby byla záclona ještě úžasnější, chybí ji pouze obrazovka. Proto byla přidána odkaz na eshop Velký nábytek, kde si můžete zakoupit a dokončit svůj stylový byt.

Zkrášlení interiéru bez zbytečných starostí

Stylové řešení pro váš byt! S touto bílou záclonou a její praktickou řasicí páskou máte elegantní doplněk do každé místnosti svého domova. Nový kus nábytku, který hravě zkrášlí váš interiér a to bez zbytečné práce. Potěšení pro oko bez veškeré námahy.

Homede Kresz Tape