5 skvělých tipů na malé stolky ideální pro váš balkon!


Tip 1: Skládací stůl

Chcete mít na balkoně stůl, ale nechcete, aby zabíral příliš mnoho místa? Zkuste si pořídit skládací stůl! Takový stůl můžete snadno složit dohromady, když ho potřebujete, a když ho už nepotřebujete, složíte ho a schováte někam do kouta. Skládací stoly bývají navíc velmi lehké a snadno přenosné.

Zde si můžete prohlédnout naši nabídku skládacích stolů pro balkon.

Tip 2: Stůl s úložným prostorem

Potřebujete na balkoně ukládat věci, ale nemáte kde? Pořiďte si stůl s úložným prostorem! Tyto stolky mají pod deskou úložný prostor, ve kterém můžete schovat všechny své věci. Takto ušetříte místo na balkoně a budete mít všechny své věci na jednom místě.

Zde si můžete prohlédnout naši nabídku stolů s úložným prostorem pro balkon.

Tip 3: Stůl s vestavěnými květináči

Chcete mít na balkoně květiny, ale nemáte dostatek místa na květinové nádoby? Pořiďte si stůl s vestavěnými květináči! Tyto stolky mají vestavěné květináče, ve kterých můžete pěstovat své oblíbené rostliny. Takto ušetříte místo na balkoně a budete mít navíc krásné květiny.

Zde si můžete prohlédnout naši nabídku stolů s vestavěnými květináči pro balkon.

Tip 4: Stůl s křesílky

Chcete na balkoně posedět s rodinou nebo přáteli, ale nemáte dostatek místa na velký stůl a křesla? Pořiďte si stůl s křesílky! Tyto stolky mají vestavěná křesla, takže nemusíte kupovat navíc křesla, která by zabírala místo. Takto ušetříte místo na balkoně a budete mít pohodlné posezení.

Zde si můžete prohlédnout naši nabídku stolů s křesílky pro balkon.

Tip 5: Skládací stůl s otvorem na slunečník

Chcete mít na balkoně stůl, ale trápí vás, že vám při slunečném dni svítí slunce přímo do očí? Pořiďte si skládací stůl s otvorem na slunečník! Tento stůl má v sobě vestavěný otvor, do kterého můžete vložit slunečník. Takto budete mít na balkoně stůl, na kterém se budete cítit příjemně i při slunečném dni.

Zde si můžete prohlédnout naši nabídku skládacích stolů s otvorem na slunečník pro balkon.