Historie

15.12.2016 19:30

Hudba a film

7.12.2016 19:30

Hudba a film

29.11.2016 19:30

Hudba a film

9.11.2016 19:30

Hudba a film

26.10.2016 19:30

Jarda Svoboda (Trabandita)

25.10.2016 19:30

Sousedský festival!

24.10.2016 19:00

Cestovatelská beseda

22.10.2016 19:00

MČ Praha 6 pořádá - Pocta Václavu Havlovi

21.10.2016 21:10

Sousedský festival!

20.10.2016 19:30

Sousedský festival!

15.10.2016 20:00

Sousedský festival!

15.10.2016 19:00

MČ Praha 6 pořádá - Pocta Václavu Havlovi

14.10.2016 19:00

Sousedský festival!

12.10.2016 20:00

Sousedský festival!

11.10.2016 21:00

Danteho narozeniny!

10.10.2016 19:30

Hudba a film

8.10.2016 19:00

MČ Praha 6 pořádá - Pocta Václavu Havlovi

5.10.2016 19:00

Zvedni zadek!

4.10.2016 20:00

REGGAE KINGS

3.10.2016 19:30

Hudba a film

28.9.2016 16:00

Hudební maxi večer

26.9.2016 19:30

Mary´s kids

15.9.2016 Array

Carrom - měsíc zdravé Šestky

12.9.2016 19:30

Hudba a film

6.9.2016 12:00

vinyl fever

30.8.2016 19:00

Koncert pro netopýry

2.8.2016 Array

Vinylová horečka

12.7.2016 19:30

Koncert pro netopýry

28.6.2016 20:00

Zvedni zadek na závěr školního roku!

27.6.2016 19:00

Cestovatelská beseda - Camino de Santiago - Via de la plata

23.6.2016 19:00

Carrom

19.6.2016 19:30

Záviš

18.6.2016 Array

Sousedský festival!

17.6.2016 20:00

Sousedský festival - klubová scéna

15.6.2016 19:30

Zvedni zadek na cestopis!

14.6.2016 18:00

Šuplík Václava Smolky

13.6.2016 19:30

Reggae Kings

9.6.2016 19:00

Carrom

8.6.2016 20:00

Weto a T.A.M.

6.6.2016 20:00

Texty bez ochrany

4.6.2016 19:30

Ghana Drummers - DROMO

2.6.2016 19:30

Sousedi & Postižená oblast

1.6.2016 19:30

Jana Šteflíčková a Bára Zmeková

31.5.2016 20:00

Zvedni zadek!

26.5.2016 19:00

Carrom

25.5.2016 20:00

Zvedni zadek tě rozvibruje! jazz / blues

24.5.2016 19:00

Z BHÚTÁNU DO KAZACHSTÁNU

22.5.2016 15:15

Hokej!

22.5.2016 19:45

Hokej finále!

21.5.2016 15:15

Hokej!

21.5.2016 19:15

Hokej!

20.5.2016 20:00

Naches trio

19.5.2016 15:15

Hokej!

19.5.2016 19:15

Hokej!

18.5.2016 19:00

Zvedni zadek na cestopis!

17.5.2016 19:30

Jarda Svoboda a Zdivočelý pletivo

12.5.2016 19:00

Carrom

11.5.2016 19:00

Zvedni zadek! Na workshop!

10.5.2016 11:00

Gloucester Rugby - Northampton Saints

9.5.2016 19:15

Hokej Česko - Švédsko

5.5.2016 19:30

Carrom - veřejné hraní

4.5.2016 19:30

Reggae Kings

3.5.2016 20:00

Dáša Andrtová - Voňková

29.4.2016 19:00

Archeologický crossover

28.4.2016 19:00

Carrom

23.4.2016 20:30

Zvedni zadek na improšou!

19.4.2016 19:30

Petr Linhart

16.4.2016 20:00

Traffic Jam - Praha

15.4.2016 19:00

1. UJeDe bál s megatombolou

14.4.2016 19:00

Carrom

13.4.2016 20:00

Zvedni zadek na cestopis!

12.4.2016 20.00

Pepa Nos

8.4.2016 20:00

UJD BIO - PÁTRÁNÍ PO SUGARMANOVI

7.4.2016 19:30

Malá pokroková hudba

6.4.2016 19:30

Iggy Gott & Golda (Znouzectnost)

31.3.2016 19:00

Carrom

29.3.2016 20:00

Zvedni zadek na koncert!

27.3.2016 20:00

Meníček a Jařenka

25.3.2016 20:00

DJ Credit znovu zasahuje!

22.3.2016 19:30

Sex, porno a (devalvace) fantazie

21.3.2016 19:30

Zvedni zadek!

20.3.2016 19:00

Výstava Market Lamoš Žitňanská

19.3.2016 19:30

VIOLINNA Band

18.3.2016 19:00

cestopis Laponsko

17.3.2016 19:00

Carrom

16.3.2016 20:00

Zvedni zadek na cestopis!

11.3.2016 19:30

Oldřich Kaiser & Dáša Vokatá

10.3.2016 19.30

UJD kino

9.3.2016 20:30

Chris Ellys

8.3.2016 20.00

Jakub Noha

7.3.2016 20:00

Zvedni zadek!

5.3.2016 17:00

Už jsme doma & Pod Černý vrch

3.3.2016 19:00

Carrom

2.3.2016 19:30

Jim Čert

28.2.2016 19:00

HoŠi

27.2.2016 19:30

JAM

26.2.2016 20:00

DJ Credit znovu zasahuje!

25.2.2016 19:00

Carrom - veřejné hraní

24.2.2016 19:30

Chattopaddya

23.2.2016 19:00

Zvedni zadek na divadlo!

22.2.2016 20:00

Zvedni zadek!

20.2.2016 11:00

Marta Töpferová

18.2.2016 19:00

Carrom

17.2.2016 19:30

Zvedni zadek na cestopis!

9.2.2016 20:00

Petr Linhart PŘESUNUTO na 19.4.

8.2.2016 20:00

Zvedni zadek!

5.2.2016 17:00

Máš prostor!

5.2.2016 19:00

Pod Černý vrch

4.2.2016 19:00

Carrom

27.1.2016 19:00

Cestovatelská beseda

26.1.2016 19:00

Zvezdni zadek na koncert!

25.1.2016 20:00

Zvedni zadek!

23.1.2016 19:30

Schrödingerova kočka a divadlo Zropuch

21.1.2016 19:00

Carrom

20.1.2016 20:00

Zvedni zadek na cestopis!

19.1.2016 20:00

Pepa Lábus

15.1.2016 19.00

Laoba + Agu + Awali

14.1.2016 19:30

Duo Kerberos

11.1.2016 20:00

Zvedni zadek!

9.1.2016 21:00

Jam

31.12.2015 21:00

Silvestr!

20.12.2015 19:30

Budoár staré dámy

19.12.2015 19:30

Jarda Svoboda - Trbandita

19.12.2015 13.00

Přijďte si zabubnovat s Milošem Vacíkem

18.12.2015 19:30

Tour de Bars a Rastafidli Orkestra - reagge

17.12.2015 19:30

Jakub Čermák & Iamme Candlewick

17.12.2015 18:30

1/2 textů bez ochrany

16.12.2015 19:30

Záviš

15.12.2015 19:00

Kyrgyzstán - cestovatelská beseda a koncert

14.12.2015 20:00

Zvedni zadek

13.12.2015 19:30

Ty syčáci

12.12.2015 19:30

komponovaný pořad Vladimíra Hendricha/ projekce filmu Poslední tango v Paříži a beseda

11.12.2015 19:30

Takovej barevnej vocas letící komety

10.12.2015 Array

Vánoční besídka

9.12.2015 20:00

REGGAE KINGS

8.12.2015 20.00

Ira Mimosa - koncert přesunut!

5.12.2015 20:00

Pan Dur a Facetigers

3.12.2015 19:00

Carrom

30.11.2015 20:00

Zvedni zadek

30.11.2015 18:00

Marta Töpferová

28.11.2015 19:30

SKLAD by WALDA + Kākāpō

26.11.2015 20:30

Der Šenster Gob

24.11.2015 20:00

Laoba ZRUŠENO PRO NEMOC

23.11.2015 18:00

Marta Töpferová

19.11.2015 19:00

Carrom

16.11.2015 18:00

Marta Töpferová

11.11.2015 19:00

Z davu a Rastafidli Orkestra

10.11.2015 19:30

Vlákna

9.11.2015 18:00

Marta Töpferová

5.11.2015 19:00

Carrom

4.11.2015 19:00

cestovatelská beseda

2.11.2015 20:00

Zvedni zadek

27.10.2015 19:30

Naches trio - klezmer

26.10.2015 18.00

Latinskoamerické rytmy s Martou Töpferovu

23.10.2015 20:00

Kamašne

22.10.2015 19:00

Carrom

21.10.2015 20:00

SOUSEDI + VLNOBYTÍ

20.10.2015 20:00

Václav Koubek

19.10.2015 20:00

Zvedni zadek

19.10.2015 18.00

Latinskoamerické rytmy s Martou Töpferovou

14.10.2015 20:00

Reggae Kings

12.10.2015 19:00

Judgement in Hungary

12.10.2015 18.00

Latinskoamerické rytmy s Martou Töpferovou

10.10.2015 21:00

Open Jam Sessions

8.10.2015 19:00

Carrom

6.10.2015 19:30

Inspektor Kluzo

5.10.2015 18.00

Latinskoamerické rytmy s Martou Töpferovu

2.10.2015 20:00

Olivie Doleželová - Deep Space 10

1.10.2015 19:30

VEČER KYTAROVÝCH KOUZEL

30.9.2015 19:00

Petra Procházková

29.9.2015 19:30

VERKAUF-Musique

25.9.2015 20:00

DJ CREDIT

24.9.2015 19:00

Carrom - indický kulečník

15.9.2015 19:30

Přetlak věku

10.9.2015 19:00

Carrom

10.9.2015 Array

Výjezdový stan na Podviní

9.9.2015 20:00

Liron Meyuhas

8.9.2015 19:30

J.H.Krchovský & Krch-off band

3.9.2015 19:00

Oipooik - Tělem k lesu

31.8.2015 19:30

Two voices

29.8.2015 Array

UJD výjezdní stan na Eurotrialogu

28.8.2015 Array

UJD výjezdní stan na Eurotrialogu

27.8.2015 19:00

Carrom

24.8.2015 20:00

Jidiš jam

20.8.2015 18:00

Carrom spojuje sousedy

13.8.2015 19:00

Carrom

12.8.2015 20:00

Reggae Kings

30.7.2015 19:00

Carrom

16.7.2015 19:00

Carrom

2.7.2015 19:00

Carrom

2.7.2015 19:30

ZEUHL

30.6.2015 19:30

TEXTY BEZ OCHRANY

28.6.2015 19:30

TEXTY BEZ OCHRANY

26.6.2015 20:00

DJ CREDIT

24.6.2015 20:00

JONO BONO HEYES (NZ) + MAMA YEWA // JANA ŠTEFLÍČKOVÁ

23.6.2015 20:00

Jazz Underground

22.6.2015 20:00

Zvedni zadek

20.6.2015 Array

Open Jam Sessions

18.6.2015 19:00

Carrom

17.6.2015 19:00

"EASY RIDER & CO."

16.6.2015 19:00

YUKON ARCTIC ULTRA

12.6.2015 20:00

Fylozofy Jam + Mýtus +Cílená nejistota

11.6.2015 20:00

Carrom spojuje sousedy

8.6.2015 20:00

Zvedni zadek

6.6.2015 13:00

SOUSEDSKÝ FESTIVAL

6.6.2015 22:00

DJ Credit

5.6.2015 20:00

Mucha

5.6.2015 22:00

DJ Mlejňas

4.6.2015 20:00

LORA PALMER & KLBK & VICHR & MUERTOS MOZORAS

2.6.2015 19:30

Joey Molinaro + Octonomy /USA/

31.5.2015 Array

ZE STARÉHO BUBENČE DO PODBABY

29.5.2015 20:00

Wichrzhor

27.5.2015 19:30

křest cédéčka BE POZZY! s písněmi ze stejnojmenného kabaretu divadla Antonín Puchmajer D.S.

26.5.2015 19:00

Mexiko

25.5.2015 20:00

Zvedni zadek

23.5.2015 20:00

Adam Morkus a Geordie Little Music (AUS)

22.5.2015 19:30

Schrödingerova kočka a Pan Dur

21.5.2015 19:00

Carrom

20.5.2015 19:30

Trio Kerberos

19.5.2015 19:30

Koncert pro netopýry

13.5.2015 17:00

Noc literatury

12.5.2015 19:00

Shining neboli Osvícení - nejambicióznější psychohoror v dějinách 20.století?

11.5.2015 20:00

Zvedni zadek

8.5.2015 19:30

Touretteův Syndrom

7.5.2015 19:00

Carrom

5.5.2015 20:00

koncert

30.4.2015 20:00

Der Šenster Gob

28.4.2015 10:00

seminář pro lektory s drumbeny

27.4.2015 19:30

MALOX

24.4.2015 20:00

Absinthový Recitál + Pensée

23.4.2015 19:00

Carrom

16.4.2015 19:00

Carrom spojuje sousedy

15.4.2015 19:30

Už v tom zase lítám

14.4.2015 19:00

Život s BASE jumpingem

13.4.2015 20:00

Zvedni zadek

12.4.2015 19:00

Dhoom 2

11.4.2015 12:00

Bazárek oblečení

10.4.2015 19.30

Finský barok

9.4.2015 19:00

Carrom

8.4.2015 19:30

Mono Stereo

7.4.2015 20:00

The DOKK

2.4.2015 18:00 - 20

Jedlé kvítí a býlí

28.3.2015 Array

Open Jam Sessions

26.3.2015 19:00

Carrom

25.3.2015 19:30

Absolutně černé těleso a Utajená inteligence

24.3.2015 21.30

JINDRA HOLUBEC Y AMIGOS

23.3.2015 19:30

Cermaque + Iamme Candlewick

19.3.2015 19:30

Český chlapecký sbor Ližse & duo Oh!MV!

17.3.2015 19:00

Ve stopách K.H.Máchy do Benátek

16.3.2015 20:00

Zvedni zadek

15.3.2015 20:00

SWEET POSITIVE feat. KAISER LASZLO

14.3.2015 15:00

Soukromá oslava

13.3.2015 20:00

Rastafidli Orkestra

12.3.2015 19:00

Carrom

10.3.2015 19:30

Jana Šteflíčková & Jakub Schmid

7.3.2015 19:00

Už jsme doma hrají v Už jsme doma - živý jukebox

6.3.2015 20:00

Sousedi & Martin Kyšperský

5.3.2015 20:00

AGU a T.J Holý + Xoana

4.3.2015 19.30

Večer věnovaný Filipu Topolovi

3.3.2015 19.30

Jiří Schmitzer

2.3.2015 20:00

Zvedni zadek

28.2.2015 20:00

Kamašne

26.2.2015 Array

Carrom

25.2.2015 19:00

Cestovatelská beseda - Srí Lanka

23.2.2015 19:00

Slávka Chrpová

21.2.2015 19.00

Mulisi Mulisi, Fylozofi Jam a Shrodingerova kočka

20.2.2015 21:00

Rhytm and Bass vol.8

19.2.2015 20:00

carrom

17.2.2015 19:30

Ruce naší Dory

16.2.2015 20:00

Zvedni zadek

14.2.2015 20:00

Open Jam Session

13.2.2015 19:30

Zvuk a Žanet Sieron

12.2.2015 Array

Carrom

10.2.2015 19:30

Václav Koubek

9.2.2015 19:30

cestovatelská beseda

8.2.2015 19:00

Dhoom 2

8.2.2015 16.00

Workshop rytmy Gambie

5.2.2015 19:30

Arne Leurentop

4.2.2015 19.00

Gambie

3.2.2015 19:30

FAQ

2.2.2015 20:00

Zvedni zadek

30.1.2015 Array

Rhytm and Bass vol.7

29.1.2015 Array

Carrom

27.1.2015 19:30

Durman/ Posejpal Duo

25.1.2015 19:30

Čokoládové sochy - nové hranice

22.1.2015 20:00

René Lacko & DownTown

20.1.2015 19:30

Gabriela Vermelho

19.1.2015 19:30

Zvedni zadek

18.1.2015 16:30

Bílá velryba

15.1.2015 19:00

Carrom

14.1.2015 19:30

Richter a syn

11.1.2015 19:00

2 States

10.1.2015 20:00

Open Jam Session

9.1.2015 Array

Funky -Soul dance all night long!!!

6.1.2015 19:00

Jiří Grygar, Fyzikální ústav AV ČR, Praha

5.1.2015 19:30

Zvedni zadek

27.12.2014 18:00

Dejvickej Ježíšek after: unplugged koncert + openmic + přineste cukroví

25.12.2014 Array

electro DJs

20.12.2014 Array

Rhytm and Bass vol.6

19.12.2014 19:30

Homar & Montace

18.12.2014 20:00

Sunbeam a hosté

17.12.2014 19:00

LeDva

16.12.2014 20:00

Biorchestr + Vlnobytí

15.12.2014 19:30

Mirek Kemel

14.12.2014 19:00

Krycí jméno Tygr

11.12.2014 19.30

Koncert Polí pět a křest CD

10.12.2014 20:00

koncert

9.12.2014 19:30

Hudební sklepy

8.12.2014 19:30

koncert

6.12.2014 20:00

jam

5.12.2014 19:30

Mikulášský dvojkoncert

4.12.2014 19:00

Carrom

3.12.2014 19:00

cestovatelská beseda

2.12.2014 19:30

koncert Polí5

1.12.2014 18:00

Vernisáž Martina Semanová

30.11.2014 16:00

Kašpárek jde do Betléma

30.11.2014 20:00

Beata Bocek + Dáša Voňková

27.11.2014 19:00

Carrom

25.11.2014 19:30

Slávek Neuhöfer

22.11.2014 19:30

Půjdem dál

20.11.2014 19:00

Carrom

19.11.2014 20:00

koncert

18.11.2014 19:30

Saša Niklíčková

17.11.2014 19:30

KLUBOVÁ NOC Festivalu svobody

14.11.2014 21:00

Rhytm and Bass vol.5

13.11.2014 19:30

Kokeš a spol

11.11.2014 19:30

Terezie Palková

10.11.2014 19:00

Wallka

9.11.2014 19:00

Chennai Express

7.11.2014 18:00

ANEB NETRADIČNÍ ŠPERKY Z EKVÁDORU

6.11.2014 19:00

Carrom

4.11.2014 19.30

Tomáš Vtípil & Petr Fučík

3.11.2014 19:00

CESTOVATELSKÁ BESEDA

31.10.2014 20:00

Kolemjdoucí

31.10.2014 23:00

Skeleton Farms Halloween Horrorshow

25.10.2014 20:00

Open Jam Sessions

24.10.2014 19:30

Duo Huny and Bran

23.10.2014 19:00

Carrom

21.10.2014 20:00

SOUSEDI + AGU & T.J.

18.10.2014 19:30

TBeeGirls

17.10.2014 20:00

Kohi Noir + Strangers in the City

16.10.2014 19:30

Wunderbaro Originals

14.10.2014 19:30

konVRZek

12.10.2014 16:00

O zoubkové víle

12.10.2014 15:00

SOS jezídské děti

9.10.2014 19:00

Carrom

7.10.2014 19:30

Postižená oblast

5.10.2014 18:00

Vlákna

3.10.2014 21:00

Rhytm and Bass vol.4

1.10.2014 11:00

Fresh senior festival - okolí Písecké brány (K Brusce 5, Praha 6)

29.9.2014 Array

klub cestovatelů

29.9.2014 19:00

klub cestovatelů

28.9.2014 10:00

Miloš Vacík

25.9.2014 19:00

Carrom

24.9.2014 20:00

Jazz Underground

23.9.2014 19.30

Jarda (Trabandita) Svoboda

21.9.2014 19:00

promítání - bollywood

20.9.2014 Array

vernisáž landart (Rychnov)

20.9.2014 11:00

Brána do pravěku - podzimní hrátky v okolí Písecké brány (K brusce 5, Praha 6 )

18.9.2014 19:00

Carrom

13.9.2014 19:00

REZERVACE - soukromá oslava

11.9.2014 19:00

Carrom

9.9.2014 19:30

Arnošt Frauenberg a host - Adéla Jonášová

8.9.2014 19:30

Patafyzický nový rok

28.8.2014 Array

Carrom

21.8.2014 19:30

koncert pro netopýry

14.8.2014 Array

Carrom

11.8.2014 19:30

Oy Division

10.8.2014 19.30

koncert

8.8.2014 20:00

Edgars Hair (NL) a Asëa Ninquë

7.8.2014 20:00

Butterfly Killers - ZRUŠEN!!!

5.8.2014 20:00

Ze srdce Evropy do Santiaga de Compostela

31.7.2014 19:00

Carrom

26.7.2014 15:00

Mezinárodní výtvarné sympozium se zaměřením na krajinomalbu

23.7.2014 19:30

Jana Šteflíčková

17.7.2014 Array

Carrom

10.7.2014 19:30

ZVA 12-28 band

28.6.2014 19:00

Legenda o Kasparu Hauserovi

28.6.2014 21:00

Rhytm and Bass vol.3

27.6.2014 19:30

BLABUBURO

26.6.2014 20:00

Cermaque a Vlnobytí

25.6.2014 20:30

Koonda Holaa

24.6.2014 19:30

Kolemjdoucí

20.6.2014 21:00

Deep Connections vol. 2

19.6.2014 19:00

Carrom

17.6.2014 19:30

Malá pokroková hudba s překvapením

16.6.2014 19:00

Himaláje - Everest - Vladimír Majer

14.6.2014 20:30

Open Jam Session

12.6.2014 19:00

Přijď si zahrát carrom i TY!

11.6.2014 19.30

Karas@Šantroch skupina ZAVINÁČ

10.6.2014 19:00

Vernisáž výstavy Filip Topol no.2

5.6.2014 19:00

Carrom

4.6.2014 20:00

Cena Pavla Kouteckého

3.6.2014 20:00

Kino Cena Pavla Kouteckého

1.6.2014 19:00

Ghajini

1.6.2014 13:00

O pejskovi Flickovi

28.5.2014 19:30

Pepa Lábus

27.5.2014 19:30

Akustický řez

24.5.2014 11:00

Charitativní blešák

24.5.2014 19:00

Léňa autorské čtení

24.5.2014 21:00

Open Jam Sessions

23.5.2014 21:00

Rhytm and Bass vol.2

22.5.2014 19:00

Carrom

21.5.2014 19:30

Vojtěch a Irena Havlovi

20.5.2014 19:30

Tajná chuť

18.5.2014 19:00

3 Idioti

17.5.2014 12:00

Marta Töpferová - zpěv, cuatro & maracas

16.5.2014 19:30

Trio Kerberos

15.5.2014 19:00

Jaromír Štětina

14.5.2014 19.30

Helemese

13.5.2014 Array

J.H.Krchovský & Krch-off band

12.5.2014 19:30

Prague Ukulele Band

8.5.2014 19:00

Carrom

7.5.2014 19:30

Dáša Voňková

6.5.2014 19.3p

Původní Bureš

29.4.2014 19:00

Expedice ANTARKTIDA 2014

27.4.2014 19:00

Nový svět

26.4.2014 13:00

Tomáš Reindl

26.4.2014 Array

Bobeš a kapela

25.4.2014 19:30

Kamasne

24.4.2014 19:00

Carrom

23.4.2014 19:30

Oldřich Janota

16.4.2014 19:30

Václav Koubek

15.4.2014 19:30

Spolčení hlupců

12.4.2014 18:30

"Fang das Licht" vernisáž vystavy

12.4.2014 19:30

Gott Revival

11.4.2014 21:00

Rhytm and bass

10.4.2014 19:00

Carrom

9.4.2014 Array

Petr Váša

8.4.2014 19.30

Pavel Karas & Jiří Šantroch

7.4.2014 19.00

cestopisná beseda

6.4.2014 10:00

Miloš Vacík

2.4.2014 19:30

Jana Vébrová

1.4.2014 19:30

Extempore trio

27.3.2014 19:00

Carrom

26.3.2014 19:30

Ogaři

25.3.2014 19:30

SATO-SAN TO jazz-dnb-dubstep

23.3.2014 19:30

Záviš

19.3.2014 19:30

Jiří Konvrzek

18.3.2014 19:00

Miloš Vacík - rytmy Kuby a Brazílie.

16.3.2014 19:00

Ilegální máma

13.3.2014 19:00

Carrom

12.3.2014 19:30

Karel Vepřek

11.3.2014 19:30

Zhasni

9.3.2014 Array

klub divaka indickeho flimu

8.3.2014 19:30

Už jsme doma hrají Doma

5.3.2014 19:30

Ponožky pana Semtamťuka

4.3.2014 19:30

Jiří Schmitzer

1.3.2014 19:30

Sbor břežanských kastrátů

27.2.2014 19:00

Carrom

27.2.2014 17:00

Jana Vlková

26.2.2014 19:30

Majerovy brzdové tabulky

24.2.2014 18:30

Jarda Svoboda

24.2.2014 19.30

Jarda (Trabandita) Svoboda

21.2.2014 19:30

Dasa Fon Flasa: Lost in Poland

19.2.2014 19:30

Jakub Noha

18.2.2014 Array

Rudolf Krautschneider

16.2.2014 19:00

Na stupních vítězů

13.2.2014 19:00

Carrom

12.2.2014 19:30

Frída

11.2.2014 19:30

Radomil Uhlíř & Mikoláš Chadima

9.2.2014 19:00

Lagaan - tenkrát v Indii

8.2.2014 13:00

Pavel Fajt

6.2.2014 19:00

Přijď si zahrát carrom i TY!

4.2.2014 19:30

Jan Burian

1.2.2014 17:00

degustace vinařství Kraus Mělník

1.2.2014 19:30

Maruška a Němec -

30.1.2014 19:00

Carrom

29.1.2014 19:30

Václav Koubek

28.1.2014 19:30

GIOVANNI MAZZIOTTA (BRA)

26.1.2014 19:45

Tornado Lue

24.1.2014 19:00

Klipový večírek

23.1.2014 19:00

Obracení medvědů

22.1.2014 19:30

Původní Bureš

21.1.2014 19:00

Martin Mykiska

19.1.2014 19:00

Manželka za 50 ovcí + Tři dary

18.1.2014 13:00

Cristian Carvacho (Chile) Alejandro Soto Lacoste (Chile), Marta Töpferová

16.1.2014 19:00

Carrom

15.1.2014 19:30

Zdenek Vřešťál

14.1.2014 19:30

Radost

13.1.2014 19:30

Robert Nebřenský

12.1.2014 19:30

Eva Turnová

8.1.2014 19:30

Pavel Karas

1.1.2014 15:00

Vyprošťovací odpoledne

31.12.2013 Array

Silvestr Balkan Mix

31.12.2013 Array

První sILVESTR doma!

30.12.2013 Array

První Vánoce doma!

29.12.2013 19:30

K. Gott Revival

28.12.2013 Array

První Vánoce doma!

28.12.2013 19:00

První Vánoce doma!

27.12.2013 Array

První Vánoce doma!

26.12.2013 Array

První Vánoce doma!

24.12.2013 14:00

Sergant´s Pepper Lonely Heart Club

22.12.2013 19:00

Punkový syndrom

20.12.2013 19:30

Dana Houdková

18.12.2013 19:30

Byl pes - šramlband

17.12.2013 19:30

Bůhví

15.12.2013 19:00

klub divaka indickeho flimu

14.12.2013 19:30

Mucha

11.12.2013 19:30

Petr Baťa

10.12.2013 19:30

Vladimír Václavek

9.12.2013 19:30

cestovatelská beseda

7.12.2013 11:00/20:0

charitativni blesak Beky o.s. s koncertem kapely Povetroň

5.12.2013 19:00

Carrom

4.12.2013 19:30

Stinka

3.12.2013 19:30

Malox (Is)

2.12.2013 19:30

křest knihy Davida Hájka

28.11.2013 19:00

Přijď si zahrát carrom i TY!

27.11.2013 19:30

Pouťový promenádní orchestr

26.11.2013 19.00

Kavkaz

25.11.2013 19:30

Jan Sklenička - cello solo

22.11.2013 19:30

křest knihy Davida Hájka

21.11.2013 19:00

Carrom

20.11.2013 19:30

Jiří Šlupka Svěrák

19.11.2013 19:30

Bobeš a Band

18.11.2013 19:30

Eva Turnová

17.11.2013 16:00

O víle menší než zrnko máku

14.11.2013 19:30

Wunderbaro Originals

13.11.2013 19:30

Sylvie Krobová

12.11.2013 Array

Brabenec a Karafiát & Goldston (Nirvana)

11.11.2013 19:30

křest knihy Křest knihy Sakramiláčku. Střepy (F.Topol) & Rok bez Magora

7.11.2013 19:00

Carrom

6.11.2013 19:30

Piosenki

5.11.2013 19:30

Mirek Kemel

3.11.2013 16:00

DAMM - Divadelní Asociace Marky Míkové

30.10.2013 19:30

Jiří Dědeček

29.10.2013 19:30

Marka Míková

24.10.2013 19:00

Carrom

23.10.2013 19:30

Krch-off

22.10.2013 Array

Krušnohorsko / Sudetský večírek

21.10.2013 19:30

Žít změnu

20.10.2013 19:00

Jan Kopka

16.10.2013 19:30

Václav Koubek

15.10.2013 19:30

Jarda Svoboda

14.10.2013 19:30

Filip Topol - varhanní koncert

10.10.2013 19:00

Carrom

8.10.2013 19:30

Karafiat & Brabec & Brabenec & Kraus

6.10.2013 16:00

Divadlo Krabice Teplice

1.10.2013 19:30

Žofie Kabelková & Agu

30.9.2013 19:00

Filip Topol

26.9.2013 19:00

Carrom

26.9.2013 19:30

Miloš Vacík

25.9.2013 19:30

Česko-japonský večer

24.9.2013 19.30

Jiří Schmitzer

23.9.2013 19:30

Malá pokroková hudba

22.9.2013 19:00

Petra Procházková - TĚŽKÝ ÚDĚL MUŽŮ ORIENTU

21.9.2013 10:00

Václav Kořínek - zrušeno

19.9.2013 Array

zdrava 6ka - verejne hrani

18.9.2013 19:30

Záviš

17.9.2013 19:30

Pepa Lábus

12.9.2013 19:00

Carrom

10.9.2013 19:30

Vladivojna La Chia

9.9.2013 Array

The Great Game - mezinárodní skupina

3.9.2013 19:30

CERMAQUE

1.9.2013 16:00

Kočovné divadlo Rózy Blechové

29.8.2013 19:30

Jana Koubková

29.8.2013 19:00

Carrom

15.8.2013 19:00

Yogev Haruvi - Drum & Didge

15.8.2013 19:00

Carrom

25.7.2013 19:30

Činna

27.6.2013 19:00

Miloš Vacík

27.6.2013 19:30

Tam Tam Batucada

26.6.2013 19:30

Mijaktiç Orkestar

20.6.2013 19:00

Carrom

18.6.2013 19:30

Silencio Club

17.6.2013 19:30

Prahan Kulturitapahtumatí film

17.6.2013 19:00

Beseda cestovatelská

13.6.2013 19:00

KAMAŠNE + IMPROSHOW

12.6.2013 19:30

KoPež duo

11.6.2013 19:30

Karolína Kamberská

10.6.2013 19:30

JARO, PEKLO, PODZIM, ZIMA

9.6.2013 19:30

Lori Goldston (USA)

6.6.2013 19:00

Carrom

4.6.2013 19:30

Brabenec & Karafiát

3.6.2013 19:30

MEJLA

2.6.2013 16:00

Pejsek a kočička

31.5.2013 19:30

party

28.5.2013 19:30

Mirek Kemel

27.5.2013 19:00

PERU

23.5.2013 19:00

Carrom

22.5.2013 19:30

Vlnobytí

21.5.2013 19:30

Drum Drum

20.5.2013 19:30

BUĎTE POZDRAVEN, PANE JOUDA!

19.5.2013 10:00

Bubenický workshop s Petrem Šušorem

18.5.2013 10:30

Princ a princ: Já jsem princ a já princezna

14.5.2013 19:30

Činna

13.5.2013 19:30

DOBRÁ VÍLA KALANDRA

9.5.2013 19:00

Carrom

7.5.2013 19:30

Lenka Nová

30.4.2013 19:30

Čarodějnice v muzeu - party

29.4.2013 19:00

Seven summits

25.4.2013 19:00

Carrom

24.4.2013 17:30

Bubnování pro veřejnost s Petrem Šušorem

23.4.2013 19:30

Záviš

22.4.2013 18:00

Marek Brodský

20.4.2013 10:00

Miloš Vacík

17.4.2013 19:30

Eva Turnová - čtení

16.4.2013 19:30

LEWLK (Václav Kořínek a Robert Rambousek) ethno-blues

15.4.2013 19:30

Czech Music On The Road - zpráva o turné u protinožců - film

11.4.2013 19:00

Carrom

9.4.2013 19:30

Václav Koubek

8.4.2013 19:30

10 dní, které otřásly Japonskem- film

2.4.2013 19:30

CERMAQUE